Обговорення

30 Серпня 17:44
Що потрібно зробити, щоб всі препарати працювали стабільно та ефективно!
0

Більшість води в Україні не рекомендується використовувати для підготовки робочого розчину, так як це в основному лужна вода з pH вище 7 (а часто дуже вище, навіть вище 8), що призводить до лужного гідролізу (або ж простими словами розпаду більшості гербіцидів, а особливо гліфосат, дикват, хізалофоп-п-етил, бентазон та інші) і жорстка (з вмістом іонів кальцію, магнію, заліза вище 300ppm, що означає 300 гр на тонну води, а якщо взяти 3-х тонний обприскувач, виходить більше 1 кг), ці активні позитивно-заряджені іони вступають в реакцію заміщення з молекулою діючої речовини та міняють її хімічну формулу, що призводить до появи нерозчинного осаду і значному погіршенню ефективності пестициду.

Проблема води поганої якості дуже поширена у нашій країні. Але страшна не відсутність вільного доступу до якісної Н2О. Страшно, що велика кількість фермерів навіть не задумується її перевіряти. А коли виникає проблема, то одразу провина лягає на виробників препаратів, і на наступний рік фермер задумується про зміну препарату та виробника. Все ж є частина фермерів, які звертають увагу на якість води, і при виникненні проблеми хочуть достеменно визначити і вивчити в чому проблема! А так як вода в Україні зазвичай дійсно поганої якості, то багато господарів вже випробувало лимонну кислоту, ОЦЕТ і сульфат амонію. В силу відсутності приборів для контролю та непередбачуваності розчинів - важко отримувати стабільний результат. Але ж у нас є ефективний препарат, який знижує показники води на 1,5 або 2 одиниці, що є значущою цифрою!

Цей препарат є обов’язковим баковим агентом, якщо є проблеми зі змішуванням або випаданням  осад, за рахунок властивостей його складу він пом’якшує воду, зв’язуючи катіони кальцію, магнію та заліза. А також знижує рН води, що сильно покращує ефективність застосування ЗЗР. Адже переважна більшість препаратів краще працює у розчині з кислою реакіцєю.
Що ми повинні зрозуміти про цей препарат? Це не ОЦЕТ з кухні чи ще якась там кислота з цитрусів! І тим більше не кисле добриво! Це препарат розроблений спеціально для застосування в сільськогосподарських цілях! Агротека пропонує на ринку України препарат, вартість якого на гектар як сульфату амонію. Тільки ефективність та зручність використання більша, а результат стабільний та передбачуваний! Можна просто додавати в кожне обприскування і не задумуватись про жорстку воду, лужний рН чи погану змішуваність компонентів бакової суміші. Отже, якщо маєте проблеми при підготовці робочих розчинів, при обприскуванні  — на допомогу прийде Аквалайт!

Коментарі