30 серпня 2017

IN AQUA VERITAS*. Вода - один з ключових факторів якісної десикації

Після збору ранніх зернових настає час підготовки до збору соняшника і сої.  У цей період десикація є обов’язковою операцією для соняшника та вкрай важливою для сої. Ігнорування десикації може призвести до істотних втрат і погіршення якості сої.

Вибір десиканта для десикації.

Вибір десиканта дуже важливий, але не менш вагомим чинником є якість води, яку використовують для проведення десикації.  Крім температури і загальної забрудненості, необхідно звертати увагу на такі показники води, як жорсткість і рівень pH, оскільки ефективність диквату (і багатьох інших пестицидів) може знижуватися через високі показники жорсткості і pH. Жорсткість води визначається кількістю в ній вільних іонів Ca, Ma, Fe та інших, які можуть вступати в реакцію з молекулою діючої речовини і після заміщення видозмінювати хімічну формулу пестициду.

Більшість пестицидів  чутливі до рівня pH води.

Пестициди втрачають свої характеристики внаслідок лужного гідролізу (розщеплення), викликаного високим показником pH. Для обприскування в основному застосовується вода з природних джерел (озера, ставки, річки) та із свердловин. Здебільшого озера знаходяться в оренді і забір води з таких джерел або неможливий, або коштує певних грошей. Вода з річок не рекомендована, так як її склад не стабільний і в ній можуть бути різноманітні домішки, які суттєво впливають на результат обприскування і можуть привести до пошкоджень культурних рослин. Організація власної свердловини для обприскування - найправильніше рішення, яке гарантує стабільність, надійність і результат.

Влив жорсткої води на ЗЗР.

Необхідно враховувати той факт, що вода зі свердловин, а також з більшості природних джерел досить жорстка (більше 250 ppm) і в основному лужна (pH більше 7,3). При таких показниках води дуже важливо застосовувати засоби кондиціонування і буферизації, які знижують кислотність і пов'язують вільні іони Ca, Mg та інших.

Застосування спеціалізованих ад'ювантів дозволяє знизити норму витрати диквату в середньому на 10% і отримати більш ефективніший результат десикації. З допомогою препарату АКВАЛАЙТ якісна десикація гарантована!

*Істина в воді

Безкоштовна консультація
Залишились питання?

Телефонуйте нам за номерами:  +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Або заповніть форму і ми вам зателефонуєм: