27 вересня 2018

Чи можливо прискорити десикацію?

Осінь, як правило, це затяжний сезон дощів. Ви не можете визначитись, в який день краще здійснити десикацію врожаю, бо раптом піде дощ та й змиє весь препарат, яким нещодавно обприскували поле. І в цей момент, Ви подумали "Ох було б добре, щоб дикват подіяв моментально!". Яким би ефективним не був десикант, він все одно не подіє моментально, а от з допомогою прилипача ГЛАЙДЕР це реально! Ми готові поділитись з вами своїм дослідом, який проводили у одному із агрохолдингів у Київській області Богуславського району, де проводили десикацію сої. На полі використовувався десикант дикват 15% у нормі 2,3 л/га, норма виливу води 150 л/га.

Проведення десикації з прилипачем "Глайдер".

Проведення десикації поля проводилось 19-го вересня, а на наступний день 20-го вересня ми вирішили здійснити огляд обприскуваного поля і побачити, який ж результат десикації при використанні одного Диквату та Диквату з ПАР Глайдер. Стан посівів хороший, рівномірне дозрівання, на полі є осередки дурману. Частину поля обробляли чистим дикватом, а іншу частину поля обробляли дикватом з додаванням прилипача Глайдер у нормі 100 мл/га. Як ви можете побачити на фото, вже на другий день, на дурмані помітні некроз листя і висихання на тих ділянках, на яких до диквату додавався Глайдер. На ділянках, де проводилась десикація чистим дикватом, такого ефекту немає.

Додавання  "Глайдер", посилює та прискорює ефективність диквату.

На основі досліду підтверджуємо, що додавання ПАР "Глайдер", посилює та прискорює ефективність диквату і дозволяє отримати більш рівномірне висушування в більш короткі терміни. 

Купити прилипач Глайдер від виробника Агротека за доступною ціною.

Консультація наших спеціалістів — +38 (050) 355 96 35 або +38 (044) 221 88 70

 

Безкоштовна консультація
Залишились питання?

Телефонуйте нам за номерами:  +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Або заповніть форму і ми вам зателефонуєм: