04 липня 2019

Прилипач Глайдер проти шкідливого кліща

Хочемо акцентувати Вашу увагу на використанні ПАР Глайдер разом з акарицидами різних типів для боротьби проти павутинного кліща на посівах сої та кукурудзи.

Павутинний кліщ (Tetranychus urticae Koch).

Один з основних небезпечних шкідників сої. Личинки та імаго, висмоктуючи сік із листя, здатні знизити врожайність культури на 15-20%. У період вегетації, за сприятливих умов, кліщ може розвиватися у 12 поколіннях.                 

Коли павутинний кліщ найбільш небезпечний?

Особливо шкідливий кліщ у спекотну, посушливу погоду за температури 29-31°С і низької відносної вологості повітря (35-55%). Повсюдне його розселення відбувається у фазі утворення бобів.

Збій у роботі фотосинтезу, недоотримання культурою основних поживних речовин, ослаблення рослин, та, як наслідок, ураження хворобами і втрата врожаю — це наслідки атаки павутинного кліща на Ваші посіви.

Прилипач "Глайдер"  незамінний помічник для посилення дії акарициду.

Завдяки властивостям "Глайдер"  препарат краще розповсюджується та прониквєу важкодоступні місця, цим самим зберігає посіви та дозволяє отримати кращий результат!

Основні переваги застосування прилипача "Глайдер" разом з акарицидом:

  • Тотальне змочування поверхні рослин
  • Попадання у важкодоступні місця
  • Швидкість дії

Виробники акарицидів також радять додатково використовувати  ПАР на основі органосилікону для покращення ефективності препаратів.

Застосування ад’юванту Глайдер разом з акарицидними препаратами різних виробників і концентрацій гарантовано дозволяє посилити ефективність роботи й отримати кращий прибуток для Вас та Ваших клієнтів!

Гарного врожаю!

 

Консультація наших спеціалістів — +38 (050) 221 88 10 або +38 (044) 221 88 70

 

 
Безкоштовна консультація
Залишились питання?

Телефонуйте нам за номерами:  +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Або заповніть форму і ми вам зателефонуєм: