05 червня 2020

Спрінто - вдале поєднання проти бур'янів

Бур’яни - болюча тема для кожного агронома.

При підборі правильних пестицидів в період посіву, немає гаранттії, що поруч з культурними рослинами не буде поганих сусідів. Дощовий місяць Травень не дуже позитивно вплинув на посіви, і деякі аграрії пересівали культури. Ті фермери, які використовували грунтовий ад’ювант Фіксаж із грунтовими гербіцидами забезпечили собі чисті посіви, так як Фіксаж забезпечує фіксацію грунтового гербіциду у верхньому шарі грунту і не дозволяє йому промиватись до насіння. Аграрії, які не використовували грунтовий ад'ювант із гербіцидами, отримали на полях перерослі бур’яни.

Безумовно їх потрібно прибрати з поміж культурних рослин, так як вони заважають їм нормально рости, та й при збиранні врожаю виникають певні труднощі. Саме для боротьби з бур'янами аграрії застосовують системні пестициди, які спеціально створенні для їх знищення.

Після внесення препаратів не отримали бажаного результату, але чому?

Адже притримувались усіх рекомендацій, які зазначені на упаковці пестицидів. Причина в тому, що поверхня бур’янів таких, як лобода, портулак, осот вкрита потужним восковим шаром, який утруднює системним пестицидам поглинатись у рослину. Через захисний шар краплі робочого розчину злітають з поверхні листа не затримуючись на поверхні, тому препарати не можуть подіяти на всі свої 100%.

комплексний прилипач – Спрінто компанії Агротека.

Існує препарат, як допоміжний продукт для системних пестицидів, прилипач на основі мінеральної олії спеціально створено для застосування саме з цією групою агрохімікатів. Унікальна формула прилипача Спрінто, у складі якого є полімери та органосилікон, допомагає системним пестицидам миттєво поширитись по листу рослини, без проблем проникнути через захисний шар та поглинутись усередину. Завдяки використанню прилипача Спрінто із системними пестицидами боротьба з бур’янами буде ефективнішою в рази і як результат, ви забезпечите ефективний та швидкий результат, а ще й заощадите свій час та кошти.

А як ви боретесь з бур'янами? Які використовуєте препарати?

Детальніше дізнатись про прилипач для системних пестицидів за телефоном +38 050 221 88 10

 

 
Безкоштовна консультація
Залишились питання?

Телефонуйте нам за номерами:  +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Або заповніть форму і ми вам зателефонуєм: