28 листопада 2017

Технологія зберігання зерна в полімерних рукавах

Правила зберігання зерна в полімерних рукавах.

Кожен хто вирощує сільськогосподарські культури, стикається з проблемою зберігання врожаю. І тут є декілька варіантів: продати одразу з поля, здати на зберігання на елеватор, або скористатися недорогою і ефективною технологією зберігання зерна в 200-тонних рукавах (grain-bag). Але треба зрозуміти одне золоте правило - технологія не працює, якщо Ви не будете дотримуватись чітких правил.

Правильно підготовлений майданчик для зерна.

75% успіху даної технології залежить від правильно підготовленого майданчика, на якому будуть розташовуватись рукава. Неправильно підготовлене поле, може нести за собою великі збитки для вашого врожаю та господарства. На фото нижче, зображено приклад неправильної укладки рукавів згідно існуючої площадки. 

Дотримуйтесь технології зберігання зерна в рукавах.

По причині такого планування поля для зберігання рукавів, деякі рукава опинились у полоні води. У разі пошкодження цілосності рукава, зерно має великі шанси поглинути в себе всю воду. Щоб уникнути таких і багатьох інших ситуацій при яких є ризики втрати дорогоцінної продукції, краще звернутися до професіоналів.

У разі дотримання і виконання основних рекомендацій «Технології зберігання в рукавах» - Ви дійсно отримаєте недорогий і економічно вигідний спосіб зберігання врожаю з мінімальними втратами і капіталовкладеннями!

Спеціалісти ТОВ «Агротека» мають 10-ти річний досвід в даній технології і готові надати Вам інформаційну та технічну підтримку.

Звертайтесь до професіоналів!

 
Безкоштовна консультація
Залишились питання?

Телефонуйте нам за номерами:  +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Або заповніть форму і ми вам зателефонуєм: