07 December 2017

Ефективне очищення обприскувачів з Олл Брайт / Агротека

Випробування ефективності очисника Олл Брайт проводилися на обприскувачі Tecnoma, який знаходиться у користуванні другий рік.

Візуально обприскувач ззовні виглядає достатньо чистим й доглянутим, з мінімальними видимими залишками пестицидів, але з сильним характерним пестицидним запахом. Внутрішній огляд бака також виявив залишки пестицидів, які практично не видаляється традиційними методами очистки.

Зовні машини виглядають чистими, але при ретельному огляді були виявлені серйозні проблеми, які можуть впливати як на ефективність застосування пестицидів, так і на роботу дорогої техніки.

Після огляду техніки була розпочата процедура очищення обприскувачів згідно рекомендованих норм від виробника.

У баки додали 7,5 л Олл Брайт (з розрахунку 2.5 л на 1000 л об’єму баку ), а наступного дня була проведена заключна частина процедури очищення.

Після злиття робочого розчину з баків обприскувача було проведено огляд фільтрів та баків. На фото можете порівняти фільтр обпискувача до очищення та після. Результат очевидний!

Препарат Олл Брайт ефективно очищує баки та системи обприскування, дозволяє видаляти застарілі залишки пестицидів та агрохімікатів, повністю знезаражує небезпечні решти та специфічний пестицидний запах, проявляє сильну антикорозійну дію.

Олл брайт дозволив якісно очистити й знезаразити обприскувачі для консервації на зимове зберігання.

Наші рекомендації – обов’язкове ретельне миття всіх машин, зі зняттям форсунок та фільтрів при постановці на зимову консервацію, що дозволить уникнути проблем зі зберіганням техніки та пошкодження рослин небезпечними залишками пестицидів.

Промивання за допомогою Олл Брайт при зміні культур.

ГАРНОГО ВРОЖАЮ!

Free consultation
Remaining questions?

Call us at +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Or fill out the form and we'll call you: