29 May 2019

Посів сої на "бідних" грунтах з використанням ґрунтового ад'юванта "Фіксаж"

22 квітня в Житомирській області відбувся посів сої.

Так як піщані грунти і дощі є дуже великою проблемою,

всі поля в цьому районі було прийнято оброблювати з додаванням грунтового ад'юванту "Фіксаж". Використовувався Тербутилазин і С-метолахлор (аналог Примекстра TZ Gold) у нормі 3л/га, з додаванням ад’юванта ФІКСАЖ у мінімальній нормі 0,3л/га.

В цьому році до сильних заливних дощів додались і заморозки на початку травня, так що стресу для сходів культурних рослин було більш ніж достатньо.

Посів врожаю відбувся 22 квітня, а огляд 23 травня. Як видно по фото, що на полях відсутні сходи бур’янів, це свідчить про те, що Фіксаж забезпечує подовжену дію гербіцидів за рахунок того, що відбувається рівномірний розподіл по поверхні грунту і гербіцид не промивається вглиб грунту, створюючи екран в 5 см шарі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ.

На бідних грунтах таких як субпіски та піски, або чорнозем з високим рівнем гумусу, потрібно додавати грунтовий ад'ювант ФІКСАЖ для утримання гербіциду в грунті та забезпечення від промивання, у нормі до 0,4л/га. Хоча, навіть у нормі 0,3 л/га ад’ювант "ФІКСАЖ" утримав гербіцид і не дав йому промитись.

Замовити грунтовий ад'ювант Фіксаж від виробника

Free consultation
Remaining questions?

Call us at +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Or fill out the form and we'll call you: