02 липня 2021

Акарицид з прилипачем Глайдер проти павутинного кліща.

Крихітні, але шкідливі комахи.

Давайте згадаємо про маленьких, але одних з шкідливих комах для рослин рослин — павутинних кліщів!

Це крихітні комашки, розміром від 1 до 2 мм, завдають шкоду рослинам проколюючи листову поверхню і висмоктують з них рослинну рідину. Живуть кліщі зазвичай колоніями з нижньої сторони листя утворюючи світлі маленькі плямки на листях. В процесі життєдіяльності комах листя жовтіють, засихають та опадають з рослини.

У спекотній період павутинні кліщі неабияк активні, і часто з’являються у тих місцях, де інсектицидами знешкоджували їхніх природніх ворогів.

Шкідники легко та швидко розмножуються.

Саме тому їх можна не помітити одразу перш, ніж пошкодження проявляються на рослинах.

В такій ситуації необхідно використовувати якісні акарициди для збереження посівів. Але є одне «АЛЕ». Через високий поверхневий натяг робочого розчину 40-45 Н/м2, краплі не затримаються на рослині, злетять на грунт і в результаті препарат не подіє, максимум знешкодить чверть комах.

Рекомендовано акарициди з прилипачем «Глайдер».

Рекомендовано використовувати акарициди з органосиліконовим прилипачем «Глайдер», як незамінний помічник, що посилює ефективність ЗЗР. Завдяки ад’юванту «Глайдер» поверхневий натяг робочого розчину становить 20-22 Н/м2, що забезпечує моментальне та швидке розповсюдження у важкодоступні місця рослини.​​​​​​

прилипач Глайдер з акарицидами

Купити прилипач Глайдер 

Успішної праці у полі!

 

Безкоштовна консультація
Залишились питання?

Телефонуйте нам за номерами:  +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Або заповніть форму і ми вам зателефонуєм: