21 липня 2021

Десикація культур десикантом з прилипачем «Глайдер».

Цьогорічна статистика по внесенню агрохімікатів вражає.

Лише у Запорізькій області, станом на 4 липня 2021 року, внесли близько 1,7 тонн агрохімікатів і це не враховуючи решту областей країни.

Звісно, в більшості таким витратам сприяла мінлива погода така як дощова весна, так і спекотна середина червня. Збільшені витрати пестицидів пов’язані й через захисні бар’єри рослин (глянцеве покриття поверхні), так як краплі робочого розчину не затримуються на листу через високий поверхневий натяг і скочуються на грунт.

Щороку збільшується використання пестицидів, адже без їхньої обробки полів втрата врожаю сягала б від 35% до 100% (про це йдеться у даних Держстату).

  Великий вилив агрохімікатів «вбиває» не тільки різноманітних шкідників рослин, він завдає шкоди бджолам і самим посівам, а саме через вплив фітотоксичності пестицидів.

  Підійти до цієї ситуації можна комплексно, застосувавши зменшені норми ЗЗР при цьому забезпечити якісну та ефективну дію препаратів на об’єкт обприскування.

  Завдяки органо-силіконовому прилипачу «Глайдер» (поліефір трисилоксан)

  норма витрат агрохімкатів зменшується на 10-15%, а норма самого препарату становить 35-45 мл / 100 л води.

  Прилипач «Глайдер» допомагає утримати робочий розчин на поверхні листа завдяки поверхневому натягу 20-22 Н/м і моментально поглинутись усередину. «Глайдер» відрізняється від інших прилипачів 100% органосиліконовою формуляцією та зменшеним піноутворенням.

  Десикація озимого ріпаку у розпалі. Відомо, що насіння ріпаку нерівномірно достигає, верхні стручки висушуються в першу чергу, а нижні пізніше. Якщо зачекати поки повністю дозріє врожай, то верхній ярус осиплеться. З використанням одного лише диквату на рослині залишаються крапельки невеликого розміру — утворюючи локальний некроз, рослини не повністю висушені і не готові до збирання. Саме так виглядає неякісна десикація.

  Ми рекомендуємо мати у своєму арсеналі якісний дикват разом в поєднанні з органосиліконовим прилипачем «Глайдер», якщо не хочете витрачати кошти і свій час марно та не вилити препарати «на вітер».

  Трисилоксан «Глайдер» у комплексі з дикватом — це виграшний танок у стилі «Десикація».

  Спеціалісти компанії «Агротека» провели безліч дослідів з ефективності препарату і можемо сміло заявити про його 100% дієвість.

  .

  Детальніше про прилипач у спеціалістів Агротека за номером +38 050 221 88 10 або +38 044 221 88 70

  Вдалих результатів у полі!

  Безкоштовна консультація
  Залишились питання?

  Телефонуйте нам за номерами:  +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Або заповніть форму і ми вам зателефонуєм: