10 липня 2024

Допомога у відновленні пошкоджених рослин.

Пошкоджені рослини внаслідок внесення гербіциду.

В одному з господарств наших клієнтів, внаслідок внесення гербіциду, рослини соняшника зазнали стресу, що проявилося у вигляді пожовтіння, деформації листя та нерівномірного росту. Це типові симптоми ураження гербіцидами, які негативно впливають на врожайність та стан сходів.

 

пошкоджені рослини гербіцидом
Пошкоджені рослини гербіцидом
пошкоджені рослини гербіцидом
Пошкоджені рослини гербіцидом
пошкоджені рослини гербіцидом
Пошкоджені рослини гербіцидом

Відновлення рослин з "Тренер Стім".

Було прийнято рішення використовувати біостимулятор рослин "Тренер Стім" ,який діє як антистресовий засіб і допомагає рослинам відновитися після стресу.
Через 14 днів після застосування "Тренер Стім"  було помітне покращення стану рослин.
Біостимулятор допоміг рослинам швидше відновитися після гербіцидного стресу. В результаті зменшилась деформація листків та покращився загальний стан рослини. Покращилися  процеси фотосинтезу та нормалізувався метаболізм.

рослини після внесення тренер стім
Рослини після внесення "Тренер Стім"
рослини після внесення тренер стім
Рослини після внесення "Тренер Стім"

Використання "Тренер Стім" підвищило стійкість рослин до подальших стресових факторів, таких як несприятливі погодні умови, в тому числі аномальну спеку.

Збільшена дія біостимулятора з "Глайдер".

Одночасно з "Тренер Стім" застосували органо-силіконовий прилипач "Глайдер" для підвищення ефективності робочого розчину.  "Глайдер" покращує адгезію робочого розчину до поверхні листя та знижує поверхневий натяг робочого розчину до 22 Н/м2, що йому розподілятися по поверхні листя.

Завдяки цьому діючі речовини препарату глибше проникають у тканину листка. Наявність у робочому розчині прилипача зменшує стікання препарату під час дощової погоди та досягається більш тривалий ефект обприскування.

Дозування.

  • "Тренер Стім" - 0,7л/га
  • "Глайдер" - 0,35мл/100 л

Поєднання "Тренер Стім" та "Глайдер" є важливою частиною стратегії відновлення врожаю після стресових факторів.

Після застосування біостимулятора регулярно перевіряйте стан рослини та своєчасно коригуйте програму догляду. "Тренер Стім" слід застосовувати в комплексі з іншими агротехнічними заходами, такими як належне зрошення та внесення добрив.

 

 

Основні переваги застосування Тренер Стім на пошкоджені рослини:

  • Покращення метаболізму. Біостимулятор допомагає покращити обмін речовин у рослинах, 
  • що сприяє їх швидшому відновленню після стресу.
  • Збільшення стійкості до стресів. Підвищує стійкість рослин до подальших стресів, таких як посуха або температурні коливання.
  • Стимуляція росту. Сприяє активному росту рослин та розвитку кореневої системи, що є важливим для їх загального здоров'я.
  • Поліпшення засвоєння поживних речовин. Допомагає рослинам краще засвоювати поживні речовини з ґрунту, що важливо для їхнього відновлення та розвитку.
  • Застосування Тренер Стім на пошкоджені рослини соняшника може стати важливою частиною вашої стратегії з відновлення врожаю після стресових факторів.

Замовити "Тренер Стім"

Консультація за телефоном

 

Безкоштовна консультація
Залишились питання?

Телефонуйте нам за номерами:  +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Або заповніть форму і ми вам зателефонуєм: