24 грудня 2021

Посівна 2022 з біостимулятором для рослин "Коверон Стім"

Вже не за горами новорічні та різдвяні свята! Мабуть кожен з вас у роздумах, що дарувати рідним, де відсвяткувати та інша передсвяткова метушня. Але й не забувайте про те, що свята закінчуються і наступають трудові будні. Потрібно по-ихенько готуватись до нового аграрного сезону, щоб забезпечити успішний майбутній врожай.

Тестування рослинних біостимуляторів "Hello Nature".

Протягом двох років спеціалісти компанії "Агротека" тестують рослинні біостимулятори "Hello Nature".
У поточному 2021 році восени ми вже заклали досліди із застосуванням біостимулятора «Коверон Стім» для обробки насіння, а& вже в грудні цього ж року отримали перші результати з перших сходів озимої пшениці. У своїх соцмережах Фейсбук та Інстаграм ми ділились фото в яких можна побачити очевидний результат від ефективності застосування «Коверон Стім». Вже на ранніх стадіях розвитку у рослин спостерігається покращений бічний розвиток кореня, що забезпечує збільшене засвоєння поживних речовин.

Такий результат від застосування «Коверон Стім» сприяє збільшенню врожайності та її якості про що свідчить чимала кількість звітів з попередніх дослідів 2020-2021 сезону. Біостимулятор «Коверон Стім» підходить не тільки для обробки насіння озимої пшениці,а й для насіння кукурудзи, сої, соняшника та інших культур.

У новому сезоні ми рекомендуємо поповнити свій асортимент рослинним біостимулятором «Коверон Стім», задля отримання збільшеного та відмінного врожаю.

Замовити "Коверон Стім"

Бажаємо веселих свят!

 

 

Безкоштовна консультація
Залишились питання?

Телефонуйте нам за номерами:  +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Або заповніть форму і ми вам зателефонуєм: