21 жовтня 2021

Промивка обприскувача перед зимовим зберіганням з Олл Брайт.

Ось і підходить до завершення аграрний сезон 2021, який для кожного аграрія приніс свої плюси або ж, на жаль, мінуси. Наразі, саме час подумати про обприскувачі та перед зимівлею «попарити їх у БАНІ».

З початком сезону 2021 техніка вже активно працювала у полі, у бак обприскувачів заливалась велика кількість різних добрив та агрохімікатів на різні культури. 

На перший погляд техніка ззовні виглядає достатньо чистою та доглянутою, з мінімальними видимими залишками пестицидів, але сильний пестицидний запах говорить про забрудненість машини. При ретельному огляді були виявлені серйозні проблеми, які можуть впливати як на ефективність застосування пестицидів, так і на роботу дорогої техніки.

не нехтуйте чистотою обприскувача.

Якщо думаєте, що достатньо просто помити водою або миючим засобом для посуду — ви помиляєтесь. Найкраще рішення для чистого майбутнього вашого обприскувача  — це гарно «попарити» його з професійним очисником "Олл Брайт" і вже тоді відправити на зимове зберігання.

Очисник "Олл Брайт" створений спеціально для якісної промивки техніки і він гарантовано відлущить, відмиє будь-які залишки від використання ЗЗР і навіть від найагресивнішої хімії.

Рекомендації щодо промивки обприскувача!

Обов’язкове ретельне миття всіх машин, зі зняттям форсунок та фільтрів при постановці на зимову консервацію, що дозволить уникнути проблем зі зберіганням техніки та пошкодження рослин небезпечними залишками пестицидів.

 

 

Детальніше про Олл Брайт тут

Зателефонувати спеціалістам з ад'ювантів за телефоном: +38 050 221 88 10

Безкоштовна консультація
Залишились питання?

Телефонуйте нам за номерами:  +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Або заповніть форму і ми вам зателефонуєм: