26 листопада 2021

Вологу кукурудзу зберігати можна у мішках Green Bag

Зберігання кукурудзи з підвищенною вологістю.

Кукурудзу підвищеної вологості можна безпечно зберігати в наших мішках «Green Bag». Якщо наразі немає можливості сушити зерно через те, що немає зерносушарки або вона зайнята, або ж інші причини — це ще не привід зупиняти збір врожаю.

У рукава «Green Bag» можна запросто закладати кукурудзу з вологістю 25% і зберігати мінімум 4 тижні. В результаті такого зберігання, зерно спокійно виймаєте, висушуєте, закладаєте в елеватор або ж продаєте — вибір за вами!

Клієнти компанії «Агротека» користуються таким зберіганням зерна вже дуже давно! В цьому році при високій температурі повітря, кукурудза з вологістю до 22% зберігається вже близько місяця.

 

В минулому році критерії зберігання з більш високою вологістю були зменшені, але при більш низьких температурах протягом всієї зими. Рукава для зберігання зерна «Green Bag» — швидко закласти зерно на зберігання без зупинки збирання врожаю.

Про збергання вологої кукурудзи за посиланням https://agrotheka.com/ua/blog/zberigannya-vologoyi-kukurudzy-u-polimernyh-rukavah-green-bag

Детальніше про рукава Green Bag за номером телефону +38 050 352 47 62

 

Безкоштовна консультація
Залишились питання?

Телефонуйте нам за номерами:  +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Або заповніть форму і ми вам зателефонуєм: