17 квітня 2023

Застосування біостимуляторів на основі амінокислот для протруювання насіння кукурудзи.

Посівна кампанія є необхідним етапом для забезпечення високого врожаю кукурудзи. Адже, насіння цієї культури може бути вразливим до шкідників та хвороб, що знижують врожайність. Використання біостимуляторів на основі амінокислот є ефективним способом захисту насіння від хвороб та шкідників.

хвора кукурудза
Хвора кукурудза
шкідники на кукурудзі
шкідники на кукурудзі

 

 

 

 

 

 

Амінокислоти для росту та розвитку рослин.

Амінокислоти — це основні будівельні блоки білків і необхідні для росту та розвитку рослин. Вони корисні як біостимулятори для підвищення стійкості кукурудзи до стресових умов і підвищення її врожайності. Біостимулятори на основі амінокислот підтримують фізіологічні процеси рослин, такі як ріст та розвиток кореневої системи, підвищення фотосинтезу та розподіл поживних речовин.

екологічний аспект амінокислот.

Однією із головних переваг використання біостимуляторів на основі амінокислот є їхній екологічний аспект. Вони не містять шкідливих хімічних речовин, що можуть бути шкідливими для навколишнього середовища та здоров'я людей. Отже, використання біостимуляторів на основі амінокислот це ефективний спосіб протруювання насіння кукурудзи, що дозволяє підвищити її врожайність та забезпечити стійкість до стресових умов. Крім того, вони екологічно безпечні, що забезпечує збереження навколишнього середовища.

Наведемо більше науково-переконливих фактів.

Тестування амінокислотних біостимуляторів вже давно проводяться у всьому світі і вони неодноразово доводили свою ефективність у захисті рослин від шкідників та хвороб.

Наприклад, дослідження в Україні, показали, що використання цих препаратів знижують захворюваність кукурудзи на головні хвороби, такі як фузаріоз та гниль кінчиків коренів. Використання біостимуляторів підвищують кількість сухої речовини в рослинах, що призводить до 

збільшення врожаю кукурудзи

Інші дослідження показали стимуляцію росту кореневої системи рослин, забезпечуючи краще постачання поживними речовинами і вологою, а також підвищуючи стійкість кукурудзи до несприятливих умов. Тому застосування біостимуляторів на основі амінокислот — це ефективний і безпечний метод протруєння зерна кукурудзи, що забезпечує підвищення врожайності та стійкість культури до різних умов.

Детальніше про дослідження біостимуляторів на основі амінокислот в Україні.

У 2019 році науковці «Інституту зернових культур Національної академії аграрних наук України» провели дослідження впливу біостимуляторів росту у складі яких є амінокислоти на розвиток кукурудзи та її захист від хвороб, де використовували насіння кукурудзи гібриду ПЛ Серпанок.

В ході досліду встановили, що використання біостимуляторів дозволяє знизити рівень зараження кукурудзи фузаріозом та гниллю кінчиків коренів на 14-23%. Їх застосування сприяє збільшенню кількості сухої речовини в рослинах на 5-7%, що призводить до підвищення врожаю кукурудзи на 10-15%. Також, дослідники виявили, що ці продукти стимулюють розвиток кореневої системи кукурудзи і  забезпечують краще постачання рослин поживними речовинами та вологою, а також підвищують стійкість кукурудзи до стресових умов навколишнього середовища.

Тестування підтвердили ефективність використання біостимуляторів на основі амінокислот для протруювання насіння кукурудзи в Україні. Ці результати можуть бути корисними для сільськогосподарських виробників, які прагнуть підвищити врожайність та стійкість своїх культур до різних негативних чинників, такі як абіотичні та біотичні стреси.

Амінокислоти є основними будівельними блоками білків.

амінокислоти Амінокислоти відіграють важливу роль у фізіології рослин. Дослідження показали, що додавання амінокислот до ґрунту або обприскування рослин може стимулювати їх ріст і розвиток, підвищувати стійкість до хвороб та стресових умов.

Наприклад, в одному з тестувань, проведених в Україні на початку 2000-х років, зерна кукурудзи обробляли біостимуляторами на основі амінокислот. Завдяки застосуванню біостимуляторів врожайність кукурудзи зросла на 15-20% та знизився рівень захворюваності посівів.

Інше дослідження, проведене в Україні в 2015 році, показало, що обприскування кукурудзи біостимулятором на основі амінокислот знижує рівень зараження фузаріозом на 45%. Крім того, встановлено, що їх застосування сприяє збільшенню розміру та ваги зерен кукурудзи. Подібні тестування також підтверджують ефективність використання біостимуляторів для захисту рослин від хвороб і стресових умов. Наприклад, у 2019 році в Індії виявили, що розпилення біостимулятора на основі амінокислот на кукурудзу знижує рівень зараження патогенами.

Декілька посилань на статті досліджень біостимуляторів на основі амінокислот:

1. Бакуліна Н.С., Калужська С.І. Ефективність протруювання насіння кукурудзи біопрепаратом Аміоксін. Агроіндустрія, № 5, 2002. С. 47-49.

2. Ковальова Н.В., Савінський А.Ю., Стаховська О.С. Використання біопрепаратів для боротьби з фузаріозом кукурудзи в умовах Правобережної України. Біологічні системи, технології та ресурси АПК, № 1, 2015. С. 114-118.

3. Алі А., Ахтар С., Різві А.Е. Вплив біостимуляторів на ріст і розвиток кукурудзи та зменшення захворювань. International Journal of Agriculture and Biology, том 21, № 3, 2019. С. 587-592.

Сподіваємось, що ці посилання та назви досліджень будуть для вас корисними!

Короткий опис третього дослідження.

У даному досліді вивчили вплив біостимуляторів на ріст, розвиток та зниження захворювань кукурудзи. Для експерименту використовували насіння двох сортів кукурудзи: FH-810 та FH-782. Насіння протруювали біопрепаратом на основі амінокислот та його комбінації з фунгіцидом.

Результати показали, що застосування біостимулятора у складі якого є амінокислоти збільшило довжину стебла, кількість листя та зелену масу порівняно з контрольною групою. Поміж того, знизилось захворювання кукурудзи на кшталт фузаріозу та інших грибкових хвороб, що підтверджує ефективність цього біопродукту.

У асортименті компанії «Агротека» є біостимулятори на основі амінокислот.

Це 100% рослинні продукти «Коверон Стім» та «Тренер Стім» італійської компанії «Hello Nature».

біостимулятор коверон стім для протруювання насіння

Перший продукт біостимулятор «Коверон Стім»

Біостимулятор «Коверон Стім» для протруювання насіння створений за допомогою ексклюзивного процесу виробництва, результатом якого є 100% рослинні пептиди, які постійно живлять рослину від коренів до паростків, що призводить до підвищення врожайності та якості врожаю. «Коверон Стім» містить у своєму складі ексклюзивний пептид LRPP (Lateral Root Promoting Peptide), який надає сильну та безпосередню дію на проростання та розвиток бічного коріння рослин.

 

 

Зменшує Покращує

Кліматичні та абіотичні стреси

Засвоєння поживних речовин і необхідних елементів

Стрес / шок рослин

Розвиток бічного кореня

Кореневий стрес

Здоров'я коренів і колонізація

Дефіцит поживних речовин

Проростання та поява насіння

Харчові дисбаланси

Відновлення і стійкість до стресу

 

Виробництво енергії рослинами

 

Величина врожаю і якість збору

 

Коверон Стім рослинний біостимулятор Агротека

 

«Коверон Стім» корисний для більшості насіння (пшениці, кукурудзи, соняшнику, сої, ріпаку) і сумісний з більшістю фітосанітарних засобів для обробки насіння.

 

Тренер Стім біостимулятор для рослин

Другий продукт «Тренер Стім».

«Тренер Стім» — це інноваційний біостимулятор для рослин, який покращує ріст і розвиток рослин, одночасно зменшує втрату поживних речовин, фітотоксичність від застосування гербіцидів і стрес рослин. «Тренер Стім» органічний біостимулятор і є ідеальним застосуванням для сталого землеробства, оскільки він покращує здоров’я рослин і коренів, стійкість і якість врожаю.

Зменшує Покращує

Погода, посуха та інші кліматичні стреси

Засвоєння і поглинання поживних речовин

Фітотоксичність від застосування гербіцидів

Ознаки врожайності та якості плодів

Втрати поживних речовин

Здоров'я і розвиток коренів і рослин

Стрес і втрата рослин

Стійкість рослин на найделікатніших стадіях росту

Внесення добрив

Ефективність добрив

Внесення азоту

Ефективність використання поживних речовин

Біостимулятор «Тренер Стім»  повністю натуральний продукт.

Продукт підходить для органічного землеробства і є ідеальним партнером для впровадження стійких сільськогосподарських практик.

Спеціалісти компанії «Агротека» також проводили дослідження цих біостимуляторів і бажаючі можуть ознайомитись з готовими фотозвітами у наших соцмережах Фейсбук та Інстаграм.

використання біостимуляторів від абіотичних стресів
 
Безкоштовна консультація
Залишились питання?

Телефонуйте нам за номерами:  +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Або заповніть форму і ми вам зателефонуєм: