Стабільна та ефективна робота пестицидів.
Не рекомендована якість води для обприскування.
Більшість води в Україні не рекомендується використовувати для підготовки робочого розчину. В основному в Україні лужна вода з pH вище 7 (а часто дуже вище, навіть вище 8), що призводить до лужного гідролізу (або ж простими словами розпаду більшості гербіцидів, а особливо гліфосат, дикват, хізалофоп-п-етил, бентазон та інші) і жорстка (з вмістом іонів кальцію, магнію, заліза вище 300ppm, що означає 300 гр на тонну води, а якщо взяти 3-х тонний обприскувач, виходить більше 1 кг), ці активні позитивно-заряджені іони вступають в реакцію заміщення з молекулою діючої речовини пестициду та змінюють її хімічну формулу, що призводить до появи нерозчинного осаду і значному погіршенню ефективності пестициду.
Проблема поганої води поширена в Україні.
Проблема поганої якості води дуже поширена у нашій країні. Але страшна не відсутність вільного доступу до якісної Н2О. Страшно, що велика кількість фермерів навіть не задумується її перевіряти. А коли виникає проблема, то одразу провина лягає на виробників ЗЗР, і на наступний рік фермер задумується про зміну препарату та виробника. Все ж є частина фермерів, які звертають увагу на якість води, і при виникненні проблеми хочуть достеменно визначити і вивчити в чому проблема! А так як вода в Україні зазвичай дійсно поганої якості, то багато господарів вже випробувало лимонну кислоту, ОЦЕТ і сульфат амонію. В силу відсутності приборів для контролю та непередбачуваності розчинів - важко отримувати стабільний результат. Але ж у нас є ефективний препарат, кондиціонер та регулятор жорсткості і лужної води — "Аквалайт". "Аквалайт" знижує показники води на 1,5 або 2 одиниці, що є значущою цифрою!
Про регулятор "Аквалайт"
Регулятор та кондиціонер "Аквалайт" є обов’язковим баковим агентом, якщо є проблеми зі змішуванням або випаданням в осад, за рахунок властивостей його складу він пом’якшує воду, зв’язуючи катіони кальцію, магнію та заліза. А також знижує рН води, що сильно покращує ефективність застосування ЗЗР. Адже переважна більшість препаратів краще працює у розчині з кислою реакцією.
Що ми повинні зрозуміти про цей "Аквалайт"? Це не ОЦЕТ з кухні чи ще якась там кислота з цитрусів! І тим більше не кисле добриво! Це препарат розроблений спеціально для застосування в сільськогосподарських цілях! "Агротека" пропонує на ринку України продукт, вартість якого на гектар, як сульфату амонію. Тільки ефективність та зручність використання більша, а результат стабільний та передбачуваний! Можна просто додавати в кожне обприскування і не задумуватись про жорстку воду, лужний рН чи погану змішуваність компонентів бакової суміші.
Отже, якщо маєте проблеми при підготовці робочих розчинів, при обприскуванні — на допомогу прийде "Аквалайт"!
Консультація експертів з ад'ювантів — +38 (050) 221 88 10 або +38 (044) 221 88 70