02 September 2022

Швидке знешкодження❌павутинного кліща!

Шкідники рослини — Павутинні кліщі.

Павутинні кліщі - це крихітні павукоподібні шкідники, які зазвичай живуть на рослинах. Вони можуть заразити рослину і викликати проблеми, перш ніж ви їх помітите. Кліщі плетуть маленькі павутинні мережі і висмоктують хлорофіл з рослини викликаючи пошкодження епідермісу, що призводить до жовтих, коричневих плям, що супроводжуються сухістю та опаданням листя.

Сильне живлення кліщів призводить до зниження якості та кількості врожаю. Їх можна знайти як на кімнатних, так і на сільськогосподарських рослинах, і хоча павутинний кліщ не часто кусає людей, вони можуть викликати реакцію, якщо у людини алергія. Павутинний кліщ небезпечний особливо у спеку та посушливу погоду, а також при низькій волозі. 

Боротьба з павутинним кліщем.

Отже, що робити, якщо ви помітили павутинного кліща на сої, соняшнику тощо? Для боротьби з павутинними кліщами широко застосовують акарициди, таким чином впливаючи на популяцію шкідників. Проте, обприскування рослин одним лише акарицидом не гарантує повного знезараження рослин.

акарицид із органосиліконовим прилипачем "Глайдер".

Необхідно використовувати акарицид у комплексі із органосиліконовим прилипачем "Глайдер". Доведено, що завдяки обприскування рослин із прилипачем "Глайдер" покращується вплив застосовуваних ЗЗР. Діюча речовина акарицидів, інсектицидів та інших пестицидів швидше розтікається по поверхні рослини, швидше поглинається і як результат, швидше спрацьовує. 

Більш детальніше можна дізнатись у спеціалістів компанії "Агротека"

Купити прилипач "Глайдер" у дистриб'юторів компанії "Агротека"

 

Гарних Вам врожаїв та мирного неба над головою! 

 
Free consultation
Remaining questions?

Call us at +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Or fill out the form and we'll call you: