05 July 2024

Захист соняшника від аномальної спеки з "Тренер Стім"

Аномальна спека може спричиняти значний стрес для рослин, зокрема для соняшника. Використання органічного біостимулятора "Тренер Стім" допомагає зменшити негативний вплив спеки та підтримати здоров'я рослин. 

ВИКОРИСТАННЯ "ТРЕНЕР СТІМ" під час високих температур:

Зменшення теплового стресу:

 • Регуляція водного балансу: Біостимулятор "Тренер Стім" допомагає соняшнику ефективніше утримувати воду, зменшуючи випаровування і запобігаючи зневодненню.
 • Захист клітин: "Тренер Стім" сприяє збереженню цілісності клітинних мембран, що допомагає рослинам краще переносити стрес від високих температур.

Підвищення стійкості до стресових факторів:

 • Антиоксидантна дія: Біостимулятор знижує рівень оксидативного стресу в рослинах, що дозволяє їм краще справлятися з негативними наслідками високих температур.
 • Активація захисних механізмів: Стимулює природні захисні механізми рослин, підвищуючи їх стійкість до стресових умов.

Покращення росту та розвитку:

 • Стимуляція кореневої системи: "Тренер Стім" сприяє розвитку більш потужної та розгалуженої кореневої системи, що дозволяє рослинам ефективніше поглинати воду та поживні речовини.
 • Оптимізація фотосинтезу: Покращує процес фотосинтезу, що сприяє кращому росту і розвитку рослин, навіть під час стресових умов.

Збільшення врожайності:

 • Покращення якості насіння: Біостимулятор допомагає забезпечити рівномірне дозрівання та високу якість насіння, навіть в умовах високих температур.
 • Підвищення кількості насіння: Стимулює формування більшої кількості насіння, що призводить до збільшення загального врожаю.

Підтримка загального здоров’я рослин:

 • Посилення імунітету: Підвищує загальну стійкість рослин до хвороб та шкідників, що особливо важливо під час стресових умов.
 • Зменшення впливу несприятливих умов: "Тренер Стім" знижує негативний вплив високих температур, забезпечуючи більш стабільний ріст та розвиток соняшника.

Екологічна безпека:

 • Органічний склад: "Тренер Стім" є органічним біостимулятором, що робить його безпечним для навколишнього середовища та споживачів.
 • Безпека для рослин: Використання біостимулятора не спричиняє негативного впливу на рослини, не призводить до накопичення шкідливих речовин.
Обробка соняшника біостимулятором "Тренер Стім"

Найкращий час для обробки соняшника біостимулятором — рано вранці або пізно ввечері, щоб уникнути прямого сонячного випромінювання і зменшити випаровування розчину.

Рекомендації щодо застосування "Тренер Стім":

Час обробки:

Найкращий час для обприскування — рано вранці або пізно ввечері, щоб уникнути прямого сонячного випромінювання.

Дозування:

Дотримуйтесь інструкцій виробника щодо дозування "Тренер Стім". Зазвичай, рекомендується використовувати від 0,5 л на гектар залежно від стану рослин і ступеня стресу.

Метод обприскування:

Використовуйте обприскувач з рівномірним розподілом розчину, щоб забезпечити покриття всієї зеленої маси рослин. Переконайтеся, що обприскувач налаштований правильно, щоб уникнути надмірного змивання і забезпечити максимальне проникнення біостимулятора.

Комбінація з іншими препаратами:

"Тренер Стім" можна комбінувати з іншими агрохімікатами для підвищення ефективності. Проте, перед змішуванням слід перевірити сумісність препаратів.

Повторне застосування:

У разі тривалої спеки або інших стресових умов може знадобитися повторне застосування біостимулятора через 10-14 днів для забезпечення тривалого захисту і підтримки рослин.

 

 

Практичні поради:

Моніторинг стану рослин: Регулярно перевіряйте стан соняшника і його реакцію на застосування біостимулятора. Це допоможе вчасно виявити можливі проблеми і вжити необхідних заходів.

Використання якісного обладнання: Переконайтеся, що обприскувач знаходиться у хорошому стані та правильно налаштований для рівномірного покриття рослин.

Дотримання інструкцій: Завжди дотримуйтесь інструкцій виробника щодо дозування, часу і методу застосування біостимулятора.

 

Біостимулятор "Тренер Стім" є ефективним засобом для захисту соняшника від спеки. Правильне його застосування допоможе підвищити стійкість рослин до стресових умов, покращити їх ріст і розвиток, а також збільшити врожайність і якість насіння.

Детальніше про застосування продукту тут

Безкоштовна консультація

Free consultation
Remaining questions?

Call us at +38 (044) 221 88 70, +38 (050) 221 88 10. Or fill out the form and we'll call you: